Telewizja Ponidzie.tv

Kategorie: Aktualności /

Kliknij i ogladaj

Konferencja SLD w Busku-Zdroju cz.1 - Mocne słowa Sławomira Kopycińskiego w kierunku świętokrzyskiego PSL cz I

W dniu 06.09.2011 r. w siedzibie RP SLD W Busku-Zdroju odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez Radę Wojewódzką SLD w Kielcach. Przedstawiono na niej kandydatów do Sejmu i Senatu z list SLD oraz założenia i sposoby prowadzenia kampanii wyborczej.

Dodano: 2011-09-11, zródło: swietokrzyskie.tv
Odsłon: 7383

06.09.2011 r. w siedzibie RP SLD W Busku-Zdroju odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez Radę Wojewódzką SLD w Kielcach. Przedstawiono na niej kandydatów do Sejmu i Senatu z list SLD oraz założenia i sposoby prowadzenia kampanii wyborczej.

W spotkaniu wzięli udział: Przewodniczący  Rady Wojewódzkiej  SLD Poseł na Sejm Sławomir Kopyciński, Przewodnicząca Rady Powiatowej SLD w Busku-Zdroju Irena Romanowska, Przewodniczący Rady Powiatowej w Pińczowie Andrzej Kozera oraz członkowie sztabu wyborczego z powiatu buskiego.

konferencjaSLD_02.jpg 

Na wstępie konferencji Sławomir Kopyciński omówił bieżące wydarzenia polityczne w województwie, szczególną uwagę zwracając na działania PSL. Jego zdaniem niejasna jest sprawa kandydowania do Sejmu Marszałka woj. świętokrzyskiego Adama Jarubasa (PSL), a szczególnie możliwe scenariusze po zdobyciu przez Niego mandatu. Czy marszałek przyjmie mandat? Jeśli tak, kto zostanie nowym marszałkiem, a jeśli nie, co by oznaczało, że jest tylko lokomotywą komitetu PSL, a jego kandydatura ma na celu uzbieranie głosów i "wciągnięcie" do parlamentu osób z dalszych numerów listy - czy jest to uczciwe wobec wyborców? Pojawiły sie tez spekulacje, że nowym marszałkiem województwa miałby zostać Poseł Andrzej Pałys.

Kolejną sprawą, którą poruszył Kopyciński była sprawa kampanii RPO w mediach , która kosztowała ponad 600 tys. złotych, Kampania projektu finansowana jest ze środków unijnych, ale Kopyciński ma wątpliwości, że czas i osoby biorące w niej udział to przypadek, czy celowe działanie.

 konferencjaSLD_03.jpg

Celem konferencji było przekazanie aktualnych informacji dotyczących całego województwa, przedstawienie programu wyborczego partii oraz oficjalna prezentacja kandydatów do Parlamentu z terenu Ponidzia. Dyskutowano również na tematy organizacyjne związane z przebiegiem kampanii wyborczej. 

konferencjaSLD_01.jpg 

Kandydatka do Sejmu Irena Romanowska i Andrzej Kozera kandydat na Senatora podziękowali zebranym za dotychczasową pomoc w kampanii i poprosili o wspólną pracę i dalsze wzmożone działania mające na celu uzyskanie poparcia wyborców dla kandydatów z listy SLD.  Padła też propozycja zorganizowania debaty wyborczej, w której mieliby uczestniczyć kandydaci z Ponidzia, startujący w wyborach parlamentarnych.

 

 Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (3)
     

-Kailey (2016-08-22 18:13:58)

<a href="http://bsneqplun.com">Phmoeennal</a> breakdown of the topic, you should write for me too!

-Banjo (2016-08-19 05:37:46)

That's a genuinely <a href="http://ssrxlwgrsac.com">impssreive</a> answer.

-Clara (2016-08-18 23:29:32)

You mean I don't have to pay for expert advice like this anermoy?!

Napisz do kandydata:
 

Reklama: wpisy promowane w tej kategorii:

Piorytety Haliny Olendzkiej - służba zdrowia

Kielce
Okręg:Sejm - okręg 33 - woj. świętokrzyskie
Lista nr: 1 Nr na liście: 7,
Komitet:Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Miejsce zamieszkania: Kielce
Dodano: 2011-10-05 / Odslon: 3880

Spot wyborczy Haliny Olendzkiej: służba zdrowia - kandydatki do Sejmu RP z listy Prawa i Sprawiedliwości.Aktualności


Wróć do góry