Telewizja Ponidzie.tv

Kliknij i ogladaj

Kozera Andrzej Jan - Kandydat do Senatu RP

Nauczyciel akademicki, zam,Złota, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej

Komitet: Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej
Okręg:Senat - okręg 81 - pow. buski, jędrzejowski, kazimierski, konecki, pińczowski, staszowski, włoszczowski
Lista nr: ... , Nr na liście: 5,
Złota, pow: pińczowski
Dodano: 2011-09-07, zródło: swietokrzyskie.tv
Odsłon: 6681

 

Profesor dr. hab. inż. Andrzej Kozera
Kandydat do Senatu RP

Szanowny wyborco!
Zwracam się z serdeczną prośbą o poparcie mojej kandydatury w wyborach do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.
Otrzymując Wasze zaufanie starał się będę z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem reprezentować moich wyborców, przedstawiać Wasze życzenia i postulaty na forum Senatu RP. Działając razem przyczynimy się do udoskonalenia życia publicznego, rozwiążemy nasze problemy gospodarcze i społeczne. Przed nami kolejny demokratyczny wybór, którego nie możemy zmarnować. Od niego zależy nasza przyszłość.
Składam podziękowanie za zainteresowanie moją kandydaturą, korzystając z okazji życzę Państwu zdrowia i wszelkiej pomyślności!


Andrzej Kozera, lat 58, ma wyższe wykształcenie zawodowe, które zdobył na Akademii Rolniczej w Lublinie uzyskując tytuł inżyniera. Posiada wieloletnią praktykę w rolnictwie. Następnie uzyskał tytuł magistra ekonomii oraz doktora nauk humanistycznych z zakresu historii gospodarczej. Od roku 2008 jest doktorem habilitowanym i profesorem Uniwersytetu Humanistyczno – Przyrodniczego im. Jana Kochanowskiego w Kielcach. W pracy zawodowej był również związany z działalnością publiczną w samorządzie terytorialnym. Przez wiele lat pracował jako radny i przewodniczący rady gminy. W latach 1998 – 2010 pełnił funkcję starosty powiatu pińczowskiego.

Związek Powiatów Polskich i Tygodnik Gospodarczy ,,Fakt” uhonorował go tytułem Starosta Dziesięciolecia. Posiada wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu zarządzania gospodarką lokalną oraz problematyką funkcjonowania samorządu terytorialnego. Z tego też względu jest angażowany w charakterze wykładowcy przez szereg wyższych uczelni z całego kraju, takich jak Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie czy Wyższa Szkoła Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej w Chełmie.

Jako znany ekspert w dziedzinie polityki regionalnej Unii Europejskiej, współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi, instytutami naukowymi i izbami gospodarczymi. Jest autorem cenionych publikacji, w tym blisko 30 książek i kilkudziesięciu artykułów naukowych. Z zamiłowania regionalista dokumentujący procesy historyczne i społeczne na Ponidziu, szczególnie z czasów republiki pińczowskiej.

Za wybitne osiągnięcia Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznaczył profesora Andrzeja Kozerę medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis.

Komitet Wyborczy SLD

 

 Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (3)
     

-Isabelle (2017-05-01 14:36:09)

Hallo zusammen,wie wäre es denn mit dem pressen einer CD von den schönsten WM-Songs ???Unser Titel &#c2h0;Deuts82land Girls” gehört natürlich dazu.Jetzt wäre doch der optimale Zeipunkt dafür.Was meint ihr dazu ????

-scyzoryk (2011-09-20 22:15:55)

Przynajmniej wiadomo że coś potrafi. Reszta to jakies przypadki bez życiorysu. A Gila z Krakowa zesłali na naszą prowncję? Czyżby mieli lepszych?

-krajan (2011-09-16 08:16:27)

Solidny człowiek, mam dla tej osoby dużo szacunku. Na pewno mój głos powędruje do Pana Andrzeja. Ma Pan to jak w banku. Pozdrowienia z gminy Złota :-)

Napisz do kandydata:
 

Wróć do góry