Telewizja Ponidzie.tv

Lista kandydatów > Komitety Wyborcze (pow. pinczowski) > KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Kategoria: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE


KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

ul. Kopernika 36/40, 00-924 Warszawa


Leks Zdzisław Józef

Kandydat na Burmistrza Działoszyc

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Teodorów
Dodano: 2010-10-31 / Odslon: 1327

Badurak Wiktor Jerzy

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Brzeście
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 588

Bałaga Zdzisław

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Orkanów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 589

Banaszek Jan Tadeusz

Kandydat do Rady Gminy Działoszyce

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Bronów
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 549

Banaszek Jolanta Barbara

Kandydatka do Rady Gminy Działoszyce

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Wola Knyszyńska
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 596

Bania Tomasz

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 568

Barna Ryszard Andrzej

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 571

Bębenek Jerzy Maciej

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Marzęcin
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 521

Błaszczyk Janusz Sławomir

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Kozubów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 659

Brudz Cezary Stanisław

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Wojsławice
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 590

Cepak Leszek

Kandydat do Rady Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Góry
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 654

Chlewicki Robert Adam

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 598

Cichoński Grzegorz

Kandydat do Rady Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pawłowice
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 549

Cios Wacława

Kandydatka do Rady Gminy Kije

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Rębów
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 530

Czerw Bernardyna Halina

Kandydatka na Radną do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Winiary
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 522

Czyżewska Jadwiga

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 527

Długosz Marek

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Włoszczowice
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 468

Doliński Bogusław

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pełczyska
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 543

Domagała Zbigniew Wiktor

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Chroberz
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 478

Drabik Aneta Agnieszka

Kandydatka na Radną do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Kozubów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 641

Duda Kazimierz Józef

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 530

Dziubińska Ewa

Kandydatka na Radną do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 500

Fijałkowski Jacek Witold

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 497

Firka Sławomir Władysław

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Żurawniki
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 525

Gad-Kowalska Kazimiera

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Chroberz
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 559

Gajos Andrzej

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Chroberz
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 582

Gałuszczyński Stanisław Zygmunt

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 612

Garbacz Paweł Marcin

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 683

Gawor Arkadiusz

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Niegosławice
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 601

Góra Bogusław Sylwester

Kandydat do Rady Gminy Działoszyce

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Kwaszyn
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 513

znalezionych: 98 na 4 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4   - następna >>>



Wyświetl obiekty: Lokalne | Z powiatu | Z regionu | Wszystkie

Nowe filmy

Wróć do góry