Telewizja Ponidzie.tv

Lista kandydatów > Komitety Wyborcze (pow. pinczowski) > KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Kategoria: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE


KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

ul. Kopernika 36/40, 00-924 Warszawa


Leks Zdzisław Józef

Kandydat na Burmistrza Działoszyc

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Teodorów
Dodano: 2010-10-31 / Odslon: 1349

Badurak Wiktor Jerzy

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Brzeście
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 599

Bałaga Zdzisław

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Orkanów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 601

Banaszek Jan Tadeusz

Kandydat do Rady Gminy Działoszyce

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Bronów
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 565

Banaszek Jolanta Barbara

Kandydatka do Rady Gminy Działoszyce

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Wola Knyszyńska
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 609

Bania Tomasz

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 574

Barna Ryszard Andrzej

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 580

Bębenek Jerzy Maciej

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Marzęcin
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 528

Błaszczyk Janusz Sławomir

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Kozubów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 665

Brudz Cezary Stanisław

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Wojsławice
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 598

Cepak Leszek

Kandydat do Rady Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Góry
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 664

Chlewicki Robert Adam

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 603

Cichoński Grzegorz

Kandydat do Rady Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pawłowice
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 560

Cios Wacława

Kandydatka do Rady Gminy Kije

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Rębów
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 541

Czerw Bernardyna Halina

Kandydatka na Radną do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Winiary
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 528

Czyżewska Jadwiga

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 540

Długosz Marek

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Włoszczowice
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 477

Doliński Bogusław

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pełczyska
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 555

Domagała Zbigniew Wiktor

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Chroberz
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 485

Drabik Aneta Agnieszka

Kandydatka na Radną do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Kozubów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 647

Duda Kazimierz Józef

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 535

Dziubińska Ewa

Kandydatka na Radną do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 506

Fijałkowski Jacek Witold

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 502

Firka Sławomir Władysław

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Żurawniki
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 537

Gad-Kowalska Kazimiera

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Chroberz
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 563

Gajos Andrzej

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Chroberz
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 593

Gałuszczyński Stanisław Zygmunt

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 618

Garbacz Paweł Marcin

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 692

Gawor Arkadiusz

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Niegosławice
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 607

Góra Bogusław Sylwester

Kandydat do Rady Gminy Działoszyce

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Kwaszyn
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 524

znalezionych: 98 na 4 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4   - następna >>>



Wyświetl obiekty: Lokalne | Z powiatu | Z regionu | Wszystkie

Nowe filmy

Wróć do góry