Telewizja Ponidzie.tv

Lista kandydatów > Komitety Wyborcze (pow. pinczowski) > KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Kategoria: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE


KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

ul. Kopernika 36/40, 00-924 Warszawa


Leks Zdzisław Józef

Kandydat na Burmistrza Działoszyc

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Teodorów
Dodano: 2010-10-31 / Odslon: 1387

Badurak Wiktor Jerzy

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Brzeście
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 619

Bałaga Zdzisław

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Orkanów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 612

Banaszek Jan Tadeusz

Kandydat do Rady Gminy Działoszyce

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Bronów
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 576

Banaszek Jolanta Barbara

Kandydatka do Rady Gminy Działoszyce

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Wola Knyszyńska
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 619

Bania Tomasz

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 582

Barna Ryszard Andrzej

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 589

Bębenek Jerzy Maciej

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Marzęcin
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 537

Błaszczyk Janusz Sławomir

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Kozubów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 678

Brudz Cezary Stanisław

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Wojsławice
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 611

Cepak Leszek

Kandydat do Rady Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Góry
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 677

Chlewicki Robert Adam

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 613

Cichoński Grzegorz

Kandydat do Rady Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pawłowice
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 572

Cios Wacława

Kandydatka do Rady Gminy Kije

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Rębów
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 558

Czerw Bernardyna Halina

Kandydatka na Radną do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Winiary
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 539

Czyżewska Jadwiga

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 550

Długosz Marek

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Włoszczowice
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 492

Doliński Bogusław

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pełczyska
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 565

Domagała Zbigniew Wiktor

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Chroberz
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 495

Drabik Aneta Agnieszka

Kandydatka na Radną do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Kozubów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 659

Duda Kazimierz Józef

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 543

Dziubińska Ewa

Kandydatka na Radną do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 514

Fijałkowski Jacek Witold

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 510

Firka Sławomir Władysław

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Żurawniki
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 551

Gad-Kowalska Kazimiera

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Chroberz
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 575

Gajos Andrzej

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Chroberz
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 602

Gałuszczyński Stanisław Zygmunt

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 626

Garbacz Paweł Marcin

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 704

Gawor Arkadiusz

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Niegosławice
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 616

Góra Bogusław Sylwester

Kandydat do Rady Gminy Działoszyce

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Kwaszyn
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 535

znalezionych: 98 na 4 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4   - następna >>>



Wyświetl obiekty: Lokalne | Z powiatu | Z regionu | Wszystkie

Nowe filmy

Wróć do góry