Telewizja Ponidzie.tv

Kliknij i ogladaj

Młynek Piotr - Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej


Komitet: KWW GOSPODARNE PONIDZIE
Pińczów, pow: pińczowski
Dodano: 2010-10-29, zródło: ponidzie.tv
Odslon: 4220

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (2)
     

-PM (2010-11-19 22:43:02)

Nazywam się Piotr Młynek. Mam 24 lata, z zawodu jestem informatykiem a z zamiłowania działaczem społecznym. Od początku silnie związałem się z działalnością non-profit. Mając 19 lat przystąpiłem do Pińczowskiego Stowarzyszenia Rozwoju Lokalnego zarządzanego przez Huberta Powałkiewicza.
Uczestniczyłem również w programie Promocja Przedsiębiorczości Działanie 2.5 jako współorganizator szkoleń dla beneficjentów starających się o dofinansowanie na otwarcie działalności gospodarczej wspieranym przez Unię Europejską.


W 2006 r. zostałem członkiem, a rok później wiceprzewodniczącym stowarzyszenia Towarzystwa Przyjaciół Ponidzia i pełnię tą funkcję do dziś. Angażowałem się
w akcje charytatywne organizowane na rzecz potrzebujących, uczestniczyłem
w kwestach i zbiórkach. Zainicjowałem aukcję na rzecz chorej na raka Karoliny…
i zorganizowałem koncert, z którego dochód został przeznaczony na leczenie dotkniętej białaczką Zuzi Kasprzyk. W 2009 roku założyłem Portal Informacyjny pinczow.org w którym objąłem stanowisko redaktora naczelnego.

Jako Radny Miasta Pińczowa a jednocześnie młody człowiek pragnący żyć
i pracować w rodzinnym mieście będę zabiegał o wsparcie, dofinansowania i ulgi dla początkujących przedsiębiorców, będę czynił starania o stworzenie stref ekonomicznych i pozyskanie poważnych inwestorów, którzy stworzą miejsca pracy dla mieszkańców miasta i gminy Pińczów. Chcę wspierać działania na rzecz podniesienia poziomu bezpieczeństwa mieszkańców. W trosce o zdrowie mieszkańców będę inicjował akcje profilaktyki chorób. Będę inicjatorem tworzenia miejsc bezpiecznego wypoczynku i rozrywki dla dzieci i młodzieży. Zamierzam czynnie uczestniczyć w promowaniu Pińczowa i uczynieniu go miejscem atrakcyjnym turystycznie i przyjaznym dla mieszkańców.

-PiNczowianin (2010-11-19 17:31:34)

A ja się pytam gdzie kiełbasa przedwyborcza...

Dodaj komentarz
 

Nowe filmy

Wróć do góry