Telewizja Ponidzie.tv

Kliknij i ogladaj

Gwóźdź Robert Paweł - Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.


Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Pacanów, pow: buski
Dodano: 2010-10-29, zródło: ponidzie.tv
Odslon: 5603

Starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Kielcach Robert Paweł Gwóźdź  - 56 lat, urodził się i mieszka w Pacanowie, absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie, ukończył studia podyplomowe w zakresie organizacji i zarządzania.  Od dwudziestu pięciu lat pracuje w nadzorze pedagogicznym Kuratora Oświaty na stanowiskach Inspektora Oświaty a od roku 1990 wizytatora Kuratorium w Kielcach.

Wielokrotnie wyróżniany w tym Medalem Komisji Edukacji Narodowej za profesjonalne, rozsądne, uczciwe działanie i efekty pracy. Przez ostatnie pięć lat współpracował i sprawował  nadzór merytoryczny z ramienia Kuratora w szkołach ponadgimnazjalnych powiatów buskiego, pińczowskiego, kazimierskiego, staszowskiego. Jest koordynatorem wojewódzkim innowacji pedagogicznych i zmian w szkolnictwie zawodowym.

Pasjonat fotografii dokumentujący od wielu lat istotne wydarzenia i fakty z życia  gmin powiatu buskiego, redaktor naczelny miesięcznika samorządowego gminy Pacanów  „Z Życia Gminy”. Współpracuje z wieloma wydawnictwami, portalami internetowymi promując teren Ponidzia. Jest autorem największego archiwalnego zbioru fotograficznego, który stanowi dziś ceniony zasób do którego sięga wiele podmiotów, wydawnictw i osób prywatnych.

Strażak - ochotnik w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Pacanowie.

Radny Rady Powiatu Buskiego pierwszej, tworzącej jego struktury i działania kadencji – lata 1999 - 2002. W czasie jej trwania był członkiem Zarządu Powiatu, pełnił funkcję przewodniczącego komisji zdrowia i opieki społecznej.

Ceniony za profesjonalizm, uczciwe działanie, pomoc i  szacunek dla ludzi.


Jako radny Rady Powiatu chcę:

  • eliminować z naszego życia sytuacje rodzące przemoc i nietolerancję,
  • działać w sprawie poprawy życia najbiedniejszych grup społecznych,

  • inicjować przedsięwzięcia w sprawach szerokiego dostępu młodzieży z terenów wiejskich do edukacji, kultury w najlepszym wydaniu,

  • inicjować działania przeciwdziałające bezrobociu i wykluczeniu społecznemu

Kandydat na radnego Rady Powiatu Buskiego – Robert Gwóźdź

 

Zapraszam do obejrzenia reportażu z otwarcia mojej autorskiej wystawy prac fotograficznych dokumentujących historię Ponidzia.

wystawa_roberta_gwozdzia.jpg
Kliknij i oglądaj


Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (10)
     

-Thena (2017-05-01 22:47:01)

Your post captures the issue perflctey!

-Kamyk (2015-09-07 04:23:57)

Ta osoba nie jest tak cudowna na jaką się przedstawia.

- (2010-11-19 20:23:47)

zagłosuje

-Pan Robert wicestarostą ! (2010-11-19 18:45:15)

Należy mu się to za jego pracę i dokonania.

-Brawo (2010-11-17 19:49:55)

Życzę sukcesu wyborczego

-Jest Pan wielki (2010-11-17 18:55:02)

Panie Robercie w Panu nadzieja mieszkańców Powiatu i całego PSL-u

-NZB (2010-11-16 21:57:04)

Popieram !!!

-n-l (2010-11-15 14:38:36)

A jak ma zmienić jakikolwiek nauczyciel czy inny człowiek psychikę ludzką? Jeśli ktoś nie jest tolerancyjny i nie akceptuje ludzi o innej wierze to co my możemy? Ograniczonych poglądów nie da się wyplenić. Tolerancji można nauczyć, owszem, ale powinno się zacząć jej uczyć od najmłodszych lat. Co może nauczyciel, który dziecku tłumaczy, co jest złe a co dobre, a matka w domu mówi co innego? Zresztą niektóre zachowania i właściwie większość poglądów wynosi się z domu. A i tak potem wszystko jest na szkołę i nauczycieli. Wiem, co mówię, bo obserwuję swoich uczniów i ich rodziców... Z niektórymi to aż żal rozmawiać, ale co możemy zrobić? Jak na dzieci mamy jeszcze jakikolwiek wpływ, tak na ich rodziców już żadnego.

-wyborca (2010-11-15 11:42:59)

zagłosuj i przekonaj się innego wyjścia nie ma

- (2010-11-15 10:24:43)

"eliminować z naszego życia sytuacje rodzące przemoc i nietolerancję,"
tego pan chce- jest pan wizytatorem - a w niektórych szkołach państwowych można się spotkać nie tylko z NIETOLERANCJĄ ale z zacofaniem bo jak nazwać szkołę w której nauczyciel robi problem ze uczeń jest innego wyznania czy też rodzice iksińskiego mają znane nazwisko więc iksiński mimo iż się nie uczy ma rewelacyjne stopnie czy też uczą tacy nauczyciele do których jak nie pójdziesz na korepetycje to oblejesz.. żenada wszyscy kandydaci obiecują a nawet 10% swoich obietnic nie spełniają

Napisz do kandydata:
 

Wróć do góry