Telewizja Ponidzie.tv

Lista kandydatów > Komitety Wyborcze (pow. buski) > KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Kategoria: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE


KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Adres: ul. Kopernika 36/40, 00-924 Warszawa


Gwóźdź Robert Paweł

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 3, Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 5
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Pacanów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 5384

Kolarz Jerzy Adam

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 1
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2010-10-27 / Odslon: 4984

Marzec Wiesław Waldemar

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 2
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Chotelek
Dodano: 2010-10-27 / Odslon: 2253

Świąder Stanisław Józef

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 3
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Olganów
Dodano: 2010-10-27 / Odslon: 968

Moskal Stanisław

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 4
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Kotki
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 1593

Lasak Grzegorz

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 5
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Źerniki Górne
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 3400

Bawół Józef Ryszard

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 6
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Radzanów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 7441

Cieplińska Barbara Władysława

Kandydatka na Radną do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 7
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Wełecz
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 857

Janicki Zbigniew Paweł

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 8
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Kołaczkowice
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 1351

Juszczyk Czesław

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 9
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Mikułowice
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 1084

Kryczka Krzysztof Czesław

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 10
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 2599

Krzemiński Tadeusz Stanisław

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 11
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Bronina
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 1130

Margiel Joanna Maria

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 12
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 1042

Materek Andrzej

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 13
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 2242

Omasta Krystyna Zofia

Kandydatka na Radną do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 14
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 1740

Sempioł Małgorzata

Kandydatka na Radną do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 15
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Widuchowa
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 1312

Wołoszynowski Krzysztof Maciej

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 16
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 1511

Klimczak Stanisław

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 2 , Nr na liście: 1
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Gnojno
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 2215

Stolarska Stanisława

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 2 , Nr na liście: 2
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Tuczępy
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 865

Dresel Teofil

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 2 , Nr na liście: 3
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Czyżów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 842

Zioło Zbigniew Jan

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 2 , Nr na liście: 4
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Tuczępy
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 4439

Szczepanik Marek Władysław

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 2 , Nr na liście: 5
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Mietel
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 3192

Wolski Włodzimierz Aleksander

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 2 , Nr na liście: 6
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Kuchary
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 596

Szcześniak Mariusz Sławomir

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 2 , Nr na liście: 7
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Topola
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 767

Wawszczyk Czesława

Kandydatka na Radną do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 2 , Nr na liście: 8
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Gorzakiew
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 640

Gądek Andrzej Marcin

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 3, Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 1
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Ludwinów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 2297

Surdel Zbigniew Włodzimierz

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 3, Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 2
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Żabiec
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 646

Sowula Teresa Ernesta

Kandydatka na Radną do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 3, Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 3
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Kików
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 1525

Zdziebko Kazimierz Jan

Kandydatka na Radną do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 3, Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 4
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Niegosławice
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 829

Rój Mieczysław Bogumił

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 3, Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 6
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Komorów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 584

znalezionych: 101 na 4 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4   - następna >>>



Wyświetl obiekty: Lokalne | Z powiatu | Z regionu | Wszystkie



Wróć do góry