Telewizja Ponidzie.tv

Lista kandydatów > Komitety Wyborcze (pow. buski) > KWW NASZ GŁOS W POWIECIE

Kategoria: KWW NASZ GŁOS W POWIECIE


KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ GŁOS W POWIECIE

Adres: ul. Korczyńska 38, Zbludowice, 28-100 Busko-Zdrój


Strzelecki Jacek Józef

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 1
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Zbludowice
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 1658

Wieczorek Mirosław Andrzej

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 2
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Owczary
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 3985

Jastrz±b Zbigniew Stanisław

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 3
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 2666

Rusak Maria Aleksandra

Kandydatka na Radn± do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 4
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 1227

Francikiewicz Marek Jan

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 5
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Nowy Folwark
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 863

Borek Beata Iwona

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 6
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Skotniki Duże
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 823

Donoch Małgorzata Justyna

Kandydatka na Radn± do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 7
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 899

Dytkowski Jan Tadeusz

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 8
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 648

Gajda Mirosława Maria

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 9
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 659

Jachym Krzysztof Janusz

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 10
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 1250

Komoniewski Kazimierz Lucjan

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 11
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Wi¶lica
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 996

Kumor Dariusz Grzegorz

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 12
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 599

Owsiński Grzegorz Czesław

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 13
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 590

Ragan Marian

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 14
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 659

Sikora Aleksandra Anna

Kandydatka na Radn± do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 15
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Mikułowice
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 803

Załęcki Grzegorz Tomasz

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 16
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Galów
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 570

Guz Zofia Teresa

Kandydatka na Radn± do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 1
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Niziny
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 931

Juszczyk Władysław Kazimierz

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 2
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Białoborze
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 627

Materny Marianna

Kandydatka na Radn± do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 3
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Szklanów
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 718

Pałka Klaudia

Kandydatka na Radn± do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 4
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Tuczępy
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 615

Bednarz Mieczysław

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 5
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Suchowola
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 764

Ciećko Wioletta Jadwiga

Kandydatka na Radn± do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 6
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Szczytniki
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 657

Pochopień Mirosław Tadeusz

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 7
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Suchowola
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 842

Siemieniec Piotr Adam

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 8
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Falęcin Nowy
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 863

Rachuna Marek Ryszard

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 3, Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 1
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Wójcza
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 725

Eliasz Krzysztof Stanisław

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 3, Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 2
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Żabiec
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 1512

Malinowski Tadeusz

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 3, Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 3
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: ¦winiary
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 1068

Wiktorowicz Jolanta Natalia

Kandydatka na Radn± do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 3, Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 4
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Pacanów
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 608

Strach Józef Zygmunt

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 3, Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 5
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Zborów
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 547

Tkacz Krzysztof Paweł

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 3, Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 7
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Żuków
Dodano: 0000-00-00 / Odslon: 581

znalezionych: 38 na 2 stronach
<<< poprzednia -   1  2   - następna >>>



Wy¶wietl obiekty: Lokalne | Z powiatu | Z regionu | Wszystkie

KWW NASZ GŁOS W POWIECIE



Wróć do góry