Telewizja Ponidzie.tv

Kliknij i ogladaj

Kizińska Bożena Maria - Kandydatka do Sejmiku Wojewódzkiego


Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Kielce, pow: buski
Dodano: 2010-11-06, zródło: ponidzie.tv
Odslon: 2043

Szanowni Państwo!

Kandyduję do Sejmiku Wojewódzkiego Województwa Świętokrzyskiego z listy SLD. Znacie mnie dobrze. Bylam posłanką na Sejm RP, radną. Od urodzenia mieszkam w województwie świętokrzyskim. Tu mam rodzinę i przyjaciół. Z tą ziemią związane są moje sukcesy: byłam mistrzynią i reprezentantką Polski w akrobatyce sportowej. Ponad 30 lat uczylam młodzież w II L.O. im. J. Śniadeckiego w Kielcach.


Sport nauczył mnie ciężkiej pracy i wytrwałości, a młodzież wrażliwości i uczciwości.


Praca w Sejmie to doświadczenie, a wiedza i umiejętności skutecznej walki o sprawy najważniejsze dla ludzi i województwa.

Za wkład w rozwój gminy przyznano mi tytuł Honorowego Obywatela Szydłowa, Staszowska Izba Gospodarcza doroczną nagrodę Stambułkę Staszowską, a strażacy Złotą Odznakę za Zasługi dla Pożarnictwa.

Drodzy Przyjaciele !

Dziś w samorządzie potrzebni są ludzie pracowici, skuteczni i wrażliwi, dla ktorych najważniejszy jest dobrobyt obywateli i rozwój naszego pięknego regionu aby mieszkający tu ludzie mogli godnie żyć, ich dzieci uczyć się w nowoczesnej szkole i przedszkolu, a kobiety mieć równe szanse na pracę i łączenie kariery zawodowej z macierzyństwem.

Proszę o Wasze głosy. Głosując na mnie macie pewność, że Wasze interesy będę odważnie i skutecznie reprezentowane, a jako bliska współpracowniczka  prof. Joanny Senyszyn jej wiedzę o środkach z Unii Europejskiej będę wykorzystywć dla dobra i potrzeb naszego województwa, powiatów i gmin.


Pamiętajcie! Polka Potrafi!
Liczę na Wasze głosy!

 

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Napisz do kandydata:
 

Kandydaci do Sejmiku WojewódzkiegoWróć do góry