Telewizja Ponidzie.tv

Lista kandydatów > Komitety Wyborcze (pow. buski) > KWW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA

Kategoria: KWW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA


KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA

Adres: Wolica 60, 28-130 Stopnica


Zych Ryszard

Kandydat na Wójta Gminy Stopnica
Okręg:Okręgi wyborcze do Rady Gminy Stopnica
Lista nr: 14 , Nr na liście: ...
Komitet:KWW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
Miejsce zamieszkania: Stopnica
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 771

Milik Jerzy Zbigniew

Stopnica
Okręg:Okręg 1, Stopnica
Lista nr: 14 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
Miejsce zamieszkania: Stopnica
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 487

Walczak Grzegorz Marian

Stopnica
Okręg:Okręg 1, Stopnica
Lista nr: 14 , Nr na liście: 2
Komitet:KWW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
Miejsce zamieszkania: Stopnica
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 425

Czapla Rafał Stanisław

Kandydat do Rady Gminy Stopnica
Okręg:Okręg 2, Białoborze, Falęcin Nowy
Lista nr: 14 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
Miejsce zamieszkania: Falęcin Nowy
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 703

Dyraga Marek Stanisław

Kandydat do Rady Gminy Stopnica
Okręg:Okręg 3, Falęcin Stary, Kąty Nowe, Kąty Stare-Folwarki
Lista nr: 14 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
Miejsce zamieszkania: Folwarki
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 510

Wach Mateusz Michał

Kandydat do Rady Gminy Stopnica
Okręg:Okręg 4, Mariampol-Borek, Suchowola
Lista nr: 14 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
Miejsce zamieszkania: Borek
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 592

Lach Leokadia

Kandydatka do Rady Gminy Stopnica
Okręg:Okręg 6, Klępie Dolne, Klępie Górne, Nowa Wieś
Lista nr: 14 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
Miejsce zamieszkania: Klępie Dolne
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 498

Grochowski Albin Władysław

Kandydat do Rady Gminy Stopnica
Okręg:Okręg 8, Dziesławice, Jastrzębiec, Żerniki Dolne
Lista nr: 14 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
Miejsce zamieszkania: Dziesławice
Dodano: 0000-00-00 / Odslon: 476

Wilk Janusz Mieczysław

Kandydat do Rady Gminy Stopnica
Okręg:Okręg 9, Prusy, Skrobaczów
Lista nr: 14 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
Miejsce zamieszkania: Skrobaczów
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 479

Marszałek Robert Adam

Kandydat do Rady Gminy Stopnica
Okręg:Okręg 10, Smogorzów
Lista nr: 14 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
Miejsce zamieszkania: Smogorzów
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 803

Ptak Mariusz Edward

Kandydat do Rady Gminy Stopnica
Okręg:Okręg 11, Konary, Podlasek, Szklanów, Topola
Lista nr: 14 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
Miejsce zamieszkania: Topola
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 453

Wach Józef Jan

Kandydat do Rady Gminy Stopnica
Okręg:Okręg 12, Wolica
Lista nr: 14 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
Miejsce zamieszkania: Wolica
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 468

Rzepa Alina

Kandydatka do Rady Gminy Stopnica
Okręg:Okręg 13, Bosowice, Szczytniki, Zaborze
Lista nr: 14 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
Miejsce zamieszkania: Bosowice
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 445

Winiarski Mateusz Andrzej

Kandydat do Rady Gminy Stopnica
Okręg:Okręg 14, Kuchary, Strzałków
Lista nr: 14 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
Miejsce zamieszkania: Kuchary
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 435

znalezionych: 14 na 1 stronach



Wyświetl obiekty: Lokalne | Z powiatu | Z regionu | Wszystkie

KWW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA


Wróć do góry