Telewizja Ponidzie.tv

Kliknij i ogladaj
Kliknij i ogladaj

Spot wyborczy Waldemara Sikory - 'Z ludźmi - wsród ludzi'


Komitet: KW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BUSKO-ZDRÓJ
, pow: buski
Dodano: 2010-11-05, zródło: ponidzie.tv
Odslon: 7226

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (40)
     

-buszczanka (2014-11-10 14:58:29)

z pewnością popieram Pana kandydaturę na burmistrza naszego miasta. Doceniam dotychczasowe osiągnięcia. Czuję ciągły niepokój jadąc do stolicy naszego województwa - Kielc. Wsiadając do obskurnych,cuchnących i przepełnionych tzw busów przypominają mi się sceny z filmów z czasów wojny kiedy upychano wręcz skazańców do drewnianych wagonów.
Kiedy pojawią się prawdziwe autobusy, w których poczuję się jak przed laty... swojsko, wygodnie i stosunkowo niedrogo.

-rowerzysta (2010-11-18 10:54:27)

Rozmawiajmy wiec o programach!

Zadalem to pytanie gdzie indziej, ale nie otrzymalem odpowiedzi. Wiec moze tutaj.

Sztandarowym punktem programu pana Sikory jest powolanie ciala doradczego zlozonego z buskich przedsiebiorcow.

Moje pytanie brzmi: na jakich zasadach beda powolywani czlonkowie tej rady i jakie beda jej kompetencje?

- (2010-11-17 15:35:25)

Proszę sie nie przejmować inwektywami członków ziemi buskiej. Oni to robią aby zepsuć opinie na temat wszystkich kontrkandydatów. Rozpowiadane plotki na temat planowanych przez pana czystek w urzędzie oraz zadłużeniu PSS są autorstwa ziemi buskiej-nie potrafią rozmawiać o programie więc szkalują podstępnie. Tak samo jak śledzą wszystkich kontrkandydatów na organizowanych przez nich spotkaniach i udają publiczność-jak to określił pan Radosz na czacie Echa - metody inwigilacji i śledzenia rodem z bespieki. Pozdrawiam wszystkich zwolenników i przeciwników. Rozmawiajmy o problemach i programach - przestańcie opluwać wszystkich którzy nie są ziemi buskiej i wspólnie rozmawiajmy co zrobić by żyło się lepiej.

-A P E L (2010-11-17 07:51:38)

APELUJE DO WSZYSTKICH ZWOLENNIKÓW I PRZECIWNIKÓW - ROZMAWIAJCIE O PROGRAMACH, PROPOZYCJACH ITP.. POKAŻCIE ŻE JESTEŚCIE UCZCIWI I NIE SIĘGAJCIE PO METODY RODEM Z RYNSZTOKU. PROSZĘ WSZYSTKICH CZŁONKÓW I SYMPATYKÓW ZIEMI BUSKIEJ WYPISUJĄCYCH ZNIEWAŻAJĄCE I SZYDERCZE KOMENTARZE O KAŻDYM Z KONTRKANDYDATÓW ABY POKAZALI TĄ UCZCIWOŚĆ KTÓRĄ TAK SZCZYCI SIĘ WASZ KANDYDAT NA BURMISTRZA I ROZMAWIAJCIE O KONKRETACH!!!! O PROGRAMACH!!! NIKT NIE POSIADA MONOPOLU NA DOBRE POMYSŁY !!!! DOGADAJCIE SIĘ !!!! PAMIĘTAJCIE, ŻE BURMISTRZOWANIE TO NIE WŁADZA A SŁUŻBA!!!! SŁUŻBA LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI !!!!!

-A P E L (2010-11-17 07:51:37)

APELUJE DO WSZYSTKICH ZWOLENNIKÓW I PRZECIWNIKÓW - ROZMAWIAJCIE O PROGRAMACH, PROPOZYCJACH ITP.. POKAŻCIE ŻE JESTEŚCIE UCZCIWI I NIE SIĘGAJCIE PO METODY RODEM Z RYNSZTOKU. PROSZĘ WSZYSTKICH CZŁONKÓW I SYMPATYKÓW ZIEMI BUSKIEJ WYPISUJĄCYCH ZNIEWAŻAJĄCE I SZYDERCZE KOMENTARZE O KAŻDYM Z KONTRKANDYDATÓW ABY POKAZALI TĄ UCZCIWOŚĆ KTÓRĄ TAK SZCZYCI SIĘ WASZ KANDYDAT NA BURMISTRZA I ROZMAWIAJCIE O KONKRETACH!!!! O PROGRAMACH!!! NIKT NIE POSIADA MONOPOLU NA DOBRE POMYSŁY !!!! DOGADAJCIE SIĘ !!!! PAMIĘTAJCIE, ŻE BURMISTRZOWANIE TO NIE WŁADZA A SŁUŻBA!!!! SŁUŻBA LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI !!!!!

-WALDEMAR NA BURMISTRZA!!! (2010-11-15 21:49:32)

Maszmój głos!! dajsz prace tylu ludziom. Cala rodzina moja tam pracuje. Waldemrar jest najlepszym przedsiebiorcom. zaczynal powoli az ma teraz wielki kapital i na pewno nam nie a doda dla Buska!. ludzie potrzeba nam przedsiebiorcy umiejacego dobrze inwestowac nasze pieniadze!!!

-ewa (2010-11-15 14:39:09)

tak wlaśnie takiego Burmistrza chcemy , który zna prace jako robotnik

--DO POPRZEDNICH PRZEDMOWCOW (2010-11-15 14:33:07)

SRAZ W PORTY BURAKU I DLATEGO PISZESZ TAKIE BREDNIE ALE -WIEKSZOSC DROGICH INTERNALTOW DOSKONALE WIE ZE TO BREDNIE ,A TOBIE BALWANIE ZYCZYLBYM TAKICH PRACODAWCOW JAK PANI ANIA ,
NA PYTANIE DLACZEGO TAM LUDZIE PRACUJA A NIE IDA DO LIDLA CZY KAUFLANDA-GDZIE CALY CZAS SIE KADRA WYMIENIA I SA TAM PRZYJECIA-ODPOWIEDZ SOBIE BARANIE SAM

- (2010-11-13 10:36:53)

ale beznadzieja , gorszego spotu wyborczego nie wiedziałam :/

- (2010-11-12 16:06:31)

Drodzy internauci! Pan Sikora Waldek zaczynał jako robotnik w PSSie.Potem został wybrany prezesem.Niedawno wraz z Basią Kucharską zaocznie zrobił wyższe wykształcenie bo miał zaledwie średnie.Hurtownia SAWA, której właścicielką jest żona Waldka Ania Sikora rozpoczynała działalność w starym garażu w budynku po niegdysiejszym Rejonie Dróg na ul.wojska Polskiego, tam gdzie dziś jest SAWA, lecz tego budynku już nie ma,został wyburzony.Sawa zaczynała jako hurtownia nabiałowa, by z czasem w miarę rozwoju posiąść wszelki asortyment włącznie z chemią, alkoholami,mięsem itd.Od samego początku kierowniczki sklepów PSS miały nieformalny nakaz zamawiania produktów z SAWY.Na początku był to głównie nabiał a dziś niemal wszystkie produkty.To głównie dzięki temu SAWA się rozwinęła.Tak więc Walduś jako prezes spółdzielni PSS SPOŁEM zamiast ściągać towary bezpośrednio od producentów(na ul.Łagiewnickiej PSS miał przecież magazyny,no chyba że już sprzedał...)tak by ceny były konkurencyjne,przepuszcza wszystko od lat wielu przez hurtownie żonki.Efekt jest taki że ceny w sklepach PSS są jedne z najwyższych w Busku a zarobki ekspedientek jedne z najniższych.Nawet w Biedronce,Centrum,Mrówce sprzedawcy zarabiają więcej.Tu dodać należy że pracownicy w SAWIE są tak traktowani jak u większości prywaciarzy a nawet gorzej.Fatalne zarobki,często na czarno itd.Wystarczy zaglądać do Urzędu Pracy by się przekonać jak często SAWA potrzebuje magazynierów,kierowców.Dodać też należy, że w PSSie pracownicy też nie mają nic do powiedzenia i stosuje się wobec nich w razie potrzeby różne metody mobingowe ogólnie rzecz ujmując.Konkludując:Traktowanie pracowników oraz wysokość ich zarobków zarówno w SAWIE jak i w PSSie są takie jakie są czyli fatalne i niskie.Drodzy internauci,porozmawiajcie z ludżmi którzy albo pracują albo pracowali w SAWIE lub w PSSie,tylko w cztery oczy i z kimś kto będzie miał do Was choć trochę zaufania, abyście otrzymali szczerze wypowiedziane opinie,to dowiecie się, jeśli jeszcze nie wiecie, co to jest SAWA,PSS oraz Waldek i Ania Sikorowie.Taki ktoś jak Waldek nie nadaje się na burmistrza! Ja osobiście znam masę osób,znajomych,którzy pracowali bądź pracują w SAWIE lub PSSie a także wiem wiele z autopsji...Zastanówcie się czy takiego burmistrza chcemy??? Karierowicza który patrzy tylko swojego interesu a mydli ludziom oczy niby to wielką filantropią jak np. wtedy jak przekazał JEDNĄ paletę wody mineralnej dla powodzian(z SAWY)...Zastanówcie się...

-RnG (2010-11-10 23:22:40)

Zadałem sobie niemały trud i przeczytałem program wyborczy Pana Sikory. Niestety nic twórczego same banały pod publikę. Dla czytelnika myślącego, program ten jest obrazą jego inteligencji. Ostatnio mój syn przypomniał mi postać z Harrego Pottera,
gdzie "Bezbronny Voldemort ukrył się w puszczy albańskiej, zaś świat czarodziejów mógł nareszcie odetchnąć od terroru jego rządów z ulgą." i niech się tak stanie. Pozdrawiam.

-PSS cały za Sikorą! (2010-11-09 10:22:02)

Może wreszcie się go pozbędziemy?!

-do Krzysztofa (2010-11-09 10:18:12)

a co, w wariatkowie nie głosują?

-krzysztof (2010-11-09 07:23:48)

sądzę że Pan Waldemar będzie dobrym burmistrzem i gdybym mógł to głosowałbym na niego

Napisz do kandydata:
 Spoty/reklamy wyborcze
Wróć do góry