Telewizja Ponidzie.tv

Lista kandydatów > Komitety Wyborcze (pow. buski) > KWW NASZ GŁOS W POWIECIE

Kategoria: KWW NASZ GŁOS W POWIECIE


KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ GŁOS W POWIECIE

Adres: ul. Korczyńska 38, Zbludowice, 28-100 Busko-Zdrój


Strzelecki Jacek Józef

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 1
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Zbludowice
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 1633

Wieczorek Mirosław Andrzej

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 2
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Owczary
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 3965

Jastrz±b Zbigniew Stanisław

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 3
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 2649

Rusak Maria Aleksandra

Kandydatka na Radn± do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 4
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 1206

Francikiewicz Marek Jan

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 5
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Nowy Folwark
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 851

Borek Beata Iwona

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 6
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Skotniki Duże
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 804

Donoch Małgorzata Justyna

Kandydatka na Radn± do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 7
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 879

Dytkowski Jan Tadeusz

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 8
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 627

Gajda Mirosława Maria

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 9
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 644

Jachym Krzysztof Janusz

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 10
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 1228

Komoniewski Kazimierz Lucjan

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 11
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Wi¶lica
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 957

Kumor Dariusz Grzegorz

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 12
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 579

Owsiński Grzegorz Czesław

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 13
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 573

Ragan Marian

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 14
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 641

Sikora Aleksandra Anna

Kandydatka na Radn± do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 15
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Mikułowice
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 786

Załęcki Grzegorz Tomasz

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 1, Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 16
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Galów
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 553

Guz Zofia Teresa

Kandydatka na Radn± do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 1
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Niziny
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 921

Juszczyk Władysław Kazimierz

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 2
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Białoborze
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 614

Materny Marianna

Kandydatka na Radn± do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 3
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Szklanów
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 699

Pałka Klaudia

Kandydatka na Radn± do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 4
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Tuczępy
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 598

Bednarz Mieczysław

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 5
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Suchowola
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 745

Ciećko Wioletta Jadwiga

Kandydatka na Radn± do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 6
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Szczytniki
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 641

Pochopień Mirosław Tadeusz

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 7
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Suchowola
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 828

Siemieniec Piotr Adam

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 8
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Falęcin Nowy
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 836

Rachuna Marek Ryszard

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 3, Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 1
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Wójcza
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 709

Eliasz Krzysztof Stanisław

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 3, Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 2
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Żabiec
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 1489

Malinowski Tadeusz

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 3, Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 3
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: ¦winiary
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 1048

Wiktorowicz Jolanta Natalia

Kandydatka na Radn± do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 3, Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 4
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Pacanów
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 595

Strach Józef Zygmunt

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 3, Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 5
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Zborów
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 530

Tkacz Krzysztof Paweł

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 3, Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 7
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Żuków
Dodano: 0000-00-00 / Odslon: 562

znalezionych: 38 na 2 stronach
<<< poprzednia -   1  2   - następna >>>



Wy¶wietl obiekty: Lokalne | Z powiatu | Z regionu | Wszystkie

KWW NASZ GŁOS W POWIECIE




Wróć do góry