Telewizja Ponidzie.tv


Komasara Henryka

Kandydatka do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 3, Komorów, Kółko Żabieckie
Lista nr: 1 , Nr na liście: 1
Komitet:KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejsce zamieszkania: Komorów
Dodano: 2010-10-22 / Odslon: 605

Korbaś Stanisław Józef

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 4, Oblekoń, Trzebnica, Podwale
Lista nr: 15 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW ''PRZYJAZNA I GOSPODARNA GMINA'' Pacanów
Miejsce zamieszkania: Oblekoń
Dodano: 2010-10-22 / Odslon: 629

Podkówka Anna

Kandydatka do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 4, Oblekoń, Trzebnica, Podwale
Lista nr: 5 , Nr na liście: 1
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Oblekoń
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 527

Starościak Szczepan Daniel

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 4, Oblekoń, Trzebnica, Podwale
Lista nr: 14 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW ANDRZEJ KWIATKOWSKI SOLIDARNA WIEŚ
Miejsce zamieszkania: Trzebica
Dodano: 2010-11-13 / Odslon: 718

Wójtowicz Czesław

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 4, Oblekoń, Trzebnica, Podwale
Lista nr: 1 , Nr na liście: 1
Komitet:KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejsce zamieszkania: Oblekoń
Dodano: 2010-10-22 / Odslon: 637

Stawarz Leszek

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 4, Oblekoń, Trzebnica, Podwale
Lista nr: 15 , Nr na liście: 2
Komitet:KWW ''PRZYJAZNA I GOSPODARNA GMINA'' Pacanów
Miejsce zamieszkania: Oblekoń
Dodano: 2010-10-22 / Odslon: 611

Banach Jerzy Adam

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 5, Słupia, Niegosławice, Chrzanów
Lista nr: 1 , Nr na liście: 1
Komitet:KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejsce zamieszkania: Słupia
Dodano: 2010-11-13 / Odslon: 2034

Kuc Dorota Józefa

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 5, Słupia, Niegosławice, Chrzanów
Lista nr: 4 , Nr na liście: 1
Komitet:KW PLATFORMA OBYWATELSKA
Miejsce zamieszkania: Słupia
Dodano: 2010-11-13 / Odslon: 737

Lolo Stanisław Adam

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 5, Słupia, Niegosławice, Chrzanów
Lista nr: 5 , Nr na liście: 1
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Niegosławice
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 622

Molenda Artur Stanisław

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 5, Słupia, Niegosławice, Chrzanów
Lista nr: 15 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW ''PRZYJAZNA I GOSPODARNA GMINA'' Pacanów
Miejsce zamieszkania: Słupia
Dodano: 2010-10-22 / Odslon: 587

Guła Artur Włodzimierz

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 5, Słupia, Niegosławice, Chrzanów
Lista nr: 1 , Nr na liście: 2
Komitet:KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejsce zamieszkania: Niegosławice
Dodano: 2010-11-13 / Odslon: 571

Gurgul Jan Marian

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 5, Słupia, Niegosławice, Chrzanów
Lista nr: 15 , Nr na liście: 2
Komitet:KWW ''PRZYJAZNA I GOSPODARNA GMINA'' Pacanów
Miejsce zamieszkania: Niegosławice
Dodano: 2010-10-22 / Odslon: 701

Bonar Cecylia

Kandydatka do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 6, Wójcza, Wójeczka, Biechów, Wola Biechowska, Zołcza Ugory
Lista nr: 17 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW CECYLIA BONAR
Miejsce zamieszkania: Biechów
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 506

Czapla Wiesław Stanisław

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 6, Wójcza, Wójeczka, Biechów, Wola Biechowska, Zołcza Ugory
Lista nr: 1 , Nr na liście: 1
Komitet:KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejsce zamieszkania: Biechów
Dodano: 2010-11-13 / Odslon: 637

Jankoski Krzysztof Bogdan

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 6, Wójcza, Wójeczka, Biechów, Wola Biechowska, Zołcza Ugory
Lista nr: 15 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW ''PRZYJAZNA I GOSPODARNA GMINA'' Pacanów
Miejsce zamieszkania: Wójcza
Dodano: 2010-10-22 / Odslon: 635

Kwiatkowski Andrzej Antoni

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 6, Wójcza, Wójeczka, Biechów, Wola Biechowska, Zołcza Ugory
Lista nr: 14 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW ANDRZEJ KWIATKOWSKI SOLIDARNA WIEŚ
Miejsce zamieszkania: Wójcza
Dodano: 2010-11-13 / Odslon: 545

Czub Artur Józef

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 7, Karsy Duże, Karsy Małe, Karsy Dolne, Biskupice, Zborówek Stary
Lista nr: 15 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW ''PRZYJAZNA I GOSPODARNA GMINA'' Pacanów
Miejsce zamieszkania: Karsy Dolne
Dodano: 2010-10-22 / Odslon: 630

Gołębiowski Norbert Włodzimierz

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 7, Karsy Duże, Karsy Małe, Karsy Dolne, Biskupice, Zborówek Stary
Lista nr: 1 , Nr na liście: 1
Komitet:KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejsce zamieszkania: Zborówek
Dodano: 2010-11-13 / Odslon: 570

Matyjas Jan

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 8, Rataje Słupskie
Lista nr: 15 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW ''PRZYJAZNA I GOSPODARNA GMINA'' Pacanów
Miejsce zamieszkania: Rataje Słupskie
Dodano: 2010-10-22 / Odslon: 574

Anioł Mariusz Robert

Kandydatka do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 9, Grabowica, Żabiec, Rataje Karskie, Kępa Lubawska
Lista nr: 5 , Nr na liście: 1
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Rataje Karskie
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 534

Kapałka Andrzej Mirosław

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 9, Grabowica, Żabiec, Rataje Karskie, Kępa Lubawska
Lista nr: 18 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW ANDRZEJA KAPAŁKA
Miejsce zamieszkania: Rataje Karskie
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 599

Matuszewski Mirosław Ignacy

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 9, Grabowica, Żabiec, Rataje Karskie, Kępa Lubawska
Lista nr: 15 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW ''PRZYJAZNA I GOSPODARNA GMINA'' Pacanów
Miejsce zamieszkania: Żabiec
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 563

Nega Andrzej Adam

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 9, Grabowica, Żabiec, Rataje Karskie, Kępa Lubawska
Lista nr: 15 , Nr na liście: 2
Komitet:KWW ''PRZYJAZNA I GOSPODARNA GMINA'' Pacanów
Miejsce zamieszkania: Kępa Lubawska
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 607

Pałys Adam Antoni

Kandydat na Wójta Gminy Solec-Zdrój
Okręg:Okręgi wyborcze do Rady Gminy Solec-Zdrój
Lista nr: 15 , Nr na liście: ...
Komitet:KWW GOSPODARNA GMINA SOLEC-ZDRÓJ
Miejsce zamieszkania: Solec-Zdrój
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 731

Kopeć Jerzy

Kandydat do Rady Gminy Solec-Zdrój
Okręg:Okręg 1, Sułkowice
Lista nr: 5 , Nr na liście: 1
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Sułkowice
Dodano: 2010-10-22 / Odslon: 509

Kowalczyk Zenobiusz Tomasz

Kandydat do Rady Gminy Solec-Zdrój
Okręg:Okręg 1, Sułkowice
Lista nr: 15 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW GOSPODARNA GMINA SOLEC-ZDRÓJ
Miejsce zamieszkania: Sułkowice
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 475

Nowak Józef Stefan

Kandydat do Rady Gminy Solec-Zdrój
Okręg:Okręg 2, Kików, Zagaje Kikowskie
Lista nr: 15 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW GOSPODARNA GMINA SOLEC-ZDRÓJ
Miejsce zamieszkania: Kików
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 493

Szczęśniak Krzysztof

Kandydat do Rady Gminy Solec-Zdrój
Okręg:Okręg 2, Kików, Zagaje Kikowskie
Lista nr: 5 , Nr na liście: 1
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Zagaje Klikowskie
Dodano: 2010-10-22 / Odslon: 483

Galus Beata

Kandydatka do Rady Gminy Solec-Zdrój
Okręg:Okręg 3, Zborów
Lista nr: 15 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW GOSPODARNA GMINA SOLEC-ZDRÓJ
Miejsce zamieszkania: Zborów
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 616

Łukasiewicz Jerzy Mieczysław

Kandydat do Rady Gminy Solec-Zdrój
Okręg:Okręg 3, Zborów
Lista nr: 19 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW JERZEGO ŁUKASIEWICZA
Miejsce zamieszkania: Zborów
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 662

znalezionych: 833 na 28 stronach
<<< poprzednia -   6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16   - następna >>>



Wyświetl obiekty: Lokalne | Z powiatu | Z regionu | Wszystkie




Wróć do góry