Telewizja Ponidzie.tv


Klimczak Stanisław

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 2 , Nr na liście: 1
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Gnojno
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 2200

Juszczyk Władysław Kazimierz

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 12 , Nr na liście: 2
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Białoborze
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 613

Osak Jerzy Marian

Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 1 , Nr na liście: 2
Komitet:KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejsce zamieszkania: Stopnica
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 677

Stolarska Stanisława

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 2 , Nr na liście: 2
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Tuczępy
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 854

Dresel Teofil

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 2 , Nr na liście: 3
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Czyżów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 827

Kornaś Teresa Zofia

Kandydatka do Rady Powiatu w Busku-Zdroju
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 1 , Nr na liście: 3
Komitet:KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejsce zamieszkania: Stopnica
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 1434

Materny Marianna

Kandydatka na Radną do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 12 , Nr na liście: 3
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Szklanów
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 698

Pałka Klaudia

Kandydatka na Radną do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 12 , Nr na liście: 4
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Tuczępy
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 596

Siekierski Mirosław Henryk

Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 1 , Nr na liście: 4
Komitet:KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejsce zamieszkania: Wolica
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 649

Zioło Zbigniew Jan

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 2 , Nr na liście: 4
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Tuczępy
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 4423

Bednarz Mieczysław

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 12 , Nr na liście: 5
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Suchowola
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 743

Szczepanik Marek Władysław

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 2 , Nr na liście: 5
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Mietel
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 3178

Ciećko Wioletta Jadwiga

Kandydatka na Radną do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 12 , Nr na liście: 6
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Szczytniki
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 640

Wolski Włodzimierz Aleksander

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 2 , Nr na liście: 6
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Kuchary
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 582

Pochopień Mirosław Tadeusz

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 12 , Nr na liście: 7
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Suchowola
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 827

Szcześniak Mariusz Sławomir

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 2 , Nr na liście: 7
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Topola
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 755

Siemieniec Piotr Adam

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 12 , Nr na liście: 8
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Falęcin Nowy
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 834

Wawszczyk Czesława

Kandydatka na Radną do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 2 , Nr na liście: 8
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Gorzakiew
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 628

Pośpiech Leszek Włodzimierz

Kandydat do Rady Miejskiej w Busku - Zdroju
Okręg:Okręg 2, Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 1 , Nr na liście: 9
Komitet:KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 644

Dziekan Stanisław Tadeusz

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:
Lista nr: 5 , Nr na liście: ...
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Pacanów
Dodano: 2010-10-27 / Odslon: 623

Fortuna Robert

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:
Lista nr: 5 , Nr na liście: ...
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Ludwinów
Dodano: 2010-10-27 / Odslon: 642

Kapek Grzegorz Jarosław

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:
Lista nr: 5 , Nr na liście: ...
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Pacanów
Dodano: 2010-10-27 / Odslon: 689

Kopeć Andrzej Marek

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:
Lista nr: 5 , Nr na liście: ...
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Wełnin
Dodano: 2010-10-27 / Odslon: 635

Kryczka Małgorzata Urszula

Kandydatka na Radną do Rady Powiatu.
Okręg:
Lista nr: 5 , Nr na liście: ...
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Solec-Zdrój
Dodano: 2010-10-27 / Odslon: 969

Tarnowski Adam

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:
Lista nr: 5 , Nr na liście: ...
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Rataje Karskie
Dodano: 2010-10-27 / Odslon: 583

Gądek Andrzej Marcin

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 3, Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 1
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Ludwinów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 2282

Kumoń Michał Maciej

Kandydat do Rady Powiatu w Busku - Zdroju
Okręg:Okręg 3, Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 1 , Nr na liście: 1
Komitet:KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejsce zamieszkania: Pacanów
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 1032

Rachuna Marek Ryszard

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 3, Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Wójcza
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 708

Eliasz Krzysztof Stanisław

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 3, Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 12 , Nr na liście: 2
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Żabiec
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 1488

Klimczak Ewa Danuta

Kandydatka do Rady Powiatu w Busku - Zdroju
Okręg:Okręg 3, Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 1 , Nr na liście: 2
Komitet:KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejsce zamieszkania: Komorów
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 696

znalezionych: 833 na 28 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>



Wyświetl obiekty: Lokalne | Z powiatu | Z regionu | Wszystkie


Wróć do góry