Telewizja Ponidzie.tv


Matusik Małgorzata Krystyna

Kandydatka na Radn± do Rady Powiatu
Okręg:Okręg 4, Nowy Korczyn, Wi¶lica
Lista nr: 1 , Nr na li¶cie: 4
Komitet:KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejsce zamieszkania: Czarkowy
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 756

Szczepanek Zdzisław

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 4, Nowy Korczyn, Wi¶lica
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 4
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Zagórzany
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 546

Podraza Robert Grzegorz

Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju.
Okręg:Okręg 4, Nowy Korczyn, Wi¶lica
Lista nr: 1 , Nr na li¶cie: 5
Komitet:KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejsce zamieszkania: Łęka
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 543

Tomal Marcin Grzegorz

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 4, Nowy Korczyn, Wi¶lica
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 5
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Żukowice
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 676

Wajs Andrzej Bonifacy

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 4, Nowy Korczyn, Wi¶lica
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 5
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Nowy Korczyn
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 630

Chrobot Marcin Paweł

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 4, Nowy Korczyn, Wi¶lica
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 6
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 2553

Strzelecka Zofia Adela

Kandydatka na Radn± do Rady Powiatu
Okręg:Okręg 4, Nowy Korczyn, Wi¶lica
Lista nr: 1 , Nr na li¶cie: 6
Komitet:KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejsce zamieszkania: Łatanice
Dodano: 2010-10-26 / Odslon: 569

Trzepatowski Jerzy Edward

Kandydat na Radnego do Rady Powiatu.
Okręg:Okręg 4, Nowy Korczyn, Wi¶lica
Lista nr: 12 , Nr na li¶cie: 6
Komitet:KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Miejsce zamieszkania: Wi¶lica
Dodano: 0000-00-00 / Odslon: 560

Boksa Renata

Kandydat na Wójta Gminy Gnojno
Okręg:Okręgi wyborcze do Rady Gminy Gnojno
Lista nr: 14 , Nr na li¶cie: 1
Komitet:KWW WSPÓLNA GMINA GNOJNO
Miejsce zamieszkania: Gnojno
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 982

Dziewit Marcin

Kandydat na Wójta Gminy Gnojno
Okręg:Okręgi wyborcze do Rady Gminy Gnojno
Lista nr: 5 , Nr na li¶cie: 2
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWO¦Ć
Miejsce zamieszkania: Gnojno
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 733

Stachowicz Jolanta Barbara

Kandydat na Wójta Gminy Gnojno
Okręg:Okręgi wyborcze do Rady Gminy Gnojno
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 3
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Gnojno
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 1280

Samburski Krzysztof

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 1, Balice, Bugaj, Kostera
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 1
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Kostera
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 548

Samburski Sebastian Stanisław

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 1, Balice, Bugaj, Kostera
Lista nr: 14 , Nr na li¶cie: 1
Komitet:KWW WSPÓLNA GMINA GNOJNO
Miejsce zamieszkania: Balice
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 521

Wcisło Stanisław

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 1, Balice, Bugaj, Kostera
Lista nr: 15 , Nr na li¶cie: 1
Komitet:KWW KRYNICKI BALICE, BUGAJ, KOSTERA
Miejsce zamieszkania: Balice
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 663

Kasza Henryk

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 1, Balice, Bugaj, Kostera
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 2
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Kostera
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 1005

Strózik Władysław Walenty

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 1, Balice, Bugaj, Kostera
Lista nr: 14 , Nr na li¶cie: 2
Komitet:KWW WSPÓLNA GMINA GNOJNO
Miejsce zamieszkania: Balice
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 539

Gubała Marcin Paweł

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 2, Falki, Janowice Poduszowskie, Rzeszutki, Zawada
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 1
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Janowice Poduszowskie
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 480

Parada Krzysztof

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 2, Falki, Janowice Poduszowskie, Rzeszutki, Zawada
Lista nr: 14 , Nr na li¶cie: 1
Komitet:KWW WSPÓLNA GMINA GNOJNO
Miejsce zamieszkania: Falki
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 558

Patrzałek Marian

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 2, Falki, Janowice Poduszowskie, Rzeszutki, Zawada
Lista nr: 14 , Nr na li¶cie: 1
Komitet:KWW WSPÓLNA GMINA GNOJNO
Miejsce zamieszkania: Falki
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 553

Terlecki Piotr Rafał

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 2, Falki, Janowice Poduszowskie, Rzeszutki, Zawada
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 1
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Janowice Poduszowskie
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 557

Chmielewska Agnieszka

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 2, Falki, Janowice Poduszowskie, Rzeszutki, Zawada
Lista nr: 5 , Nr na li¶cie: 2
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWO¦Ć
Miejsce zamieszkania: Zawada
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 750

Klamczyński Jerzy

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 2, Falki, Janowice Poduszowskie, Rzeszutki, Zawada
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 2
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Falki
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 554

Okraj Marian

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 3, Gnojno, Poręba, Pożogi
Lista nr: 5 , Nr na li¶cie: 1
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWO¦Ć
Miejsce zamieszkania: Pożogi
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 542

Panak Zofia

Kadydatka na Radn± do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 3, Gnojno, Poręba, Pożogi
Lista nr: 14 , Nr na li¶cie: 1
Komitet:KWW WSPÓLNA GMINA GNOJNO
Miejsce zamieszkania: Poręba
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 556

Pasternak Tomasz Andrzej

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 3, Gnojno, Poręba, Pożogi
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 1
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Gnojno
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 502

WoĽniak Maria

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 3, Gnojno, Poręba, Pożogi
Lista nr: 16 , Nr na li¶cie: 1
Komitet:KWW LEPSZA GMINA GNOJNO
Miejsce zamieszkania: Gnojno
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 465

Basa Paweł Leszek

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 3, Gnojno, Poręba, Pożogi
Lista nr: 5 , Nr na li¶cie: 2
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWO¦Ć
Miejsce zamieszkania: Poręba
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 592

Musiał Krzysztof Jerzy

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 3, Gnojno, Poręba, Pożogi
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 2
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Gnojno
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 580

Ramski Sławomir

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 3, Gnojno, Poręba, Pożogi
Lista nr: 14 , Nr na li¶cie: 2
Komitet:KWW WSPÓLNA GMINA GNOJNO
Miejsce zamieszkania: Pożogi
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 584

Jurkowska Paulina Anna

Kadydatka na Radn± do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 3, Gnojno, Poręba, Pożogi
Lista nr: 5 , Nr na li¶cie: 3
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWO¦Ć
Miejsce zamieszkania: Gnojno
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 510

znalezionych: 833 na 28 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>



Wy¶wietl obiekty: Lokalne | Z powiatu | Z regionu | Wszystkie



Wróć do góry