Telewizja Ponidzie.tv


Musiał Bogusław

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 3, Gnojno, Poręba, Pożogi
Lista nr: 2 , Nr na liście: 3
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Pożogi
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 501

Kwiecień Jerzy Mirosław

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 4, Glinka, Wola Bokrzycka
Lista nr: 14 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW WSPÓLNA GMINA GNOJNO
Miejsce zamieszkania: Glinka
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 587

Wawszczyk Zdzisław Adolf

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 4, Glinka, Wola Bokrzycka
Lista nr: 2 , Nr na liście: 1
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Wola Bokrzycka
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 412

Wesołowski Stanisław

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 5, Gorzakiew, Płośnia
Lista nr: 2 , Nr na liście: 1
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Gorzakiew
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 437

Banasik Kazimierz Adam

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 6, Grabki Małe, Jarząbki, Zofiówka
Lista nr: 2 , Nr na liście: 1
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Jarząbki
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 541

Duda Mariusz Paweł

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 6, Grabki Małe, Jarząbki, Zofiówka
Lista nr: 5 , Nr na liście: 1
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Glinka
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 564

Szymański Jarosław Krzysztof

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 6, Grabki Małe, Jarząbki, Zofiówka
Lista nr: 14 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW WSPÓLNA GMINA GNOJNO
Miejsce zamieszkania: Jarząbki
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 437

Trojan Stanisław

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 6, Grabki Małe, Jarząbki, Zofiówka
Lista nr: 5 , Nr na liście: 1
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Jarząbki
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 476

Mołas Józef Ryszard

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 6, Grabki Małe, Jarząbki, Zofiówka
Lista nr: 2 , Nr na liście: 2
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Zofiówka
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 502

Wdowicz Jan

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 6, Grabki Małe, Jarząbki, Zofiówka
Lista nr: 14 , Nr na liście: 2
Komitet:KWW WSPÓLNA GMINA GNOJNO
Miejsce zamieszkania: Jarząbki
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 509

Guzera Danuta

Kadydatka na Radną do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 7, Skadla, Wola Zofiowska
Lista nr: 1 , Nr na liście: 1
Komitet:KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejsce zamieszkania: Skadla
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 618

Krawczyk Wincenty Ryszard

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 7, Skadla, Wola Zofiowska
Lista nr: 14 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW WSPÓLNA GMINA GNOJNO
Miejsce zamieszkania: Skadla
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 517

Wójcik Dominik Grzegorz

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 7, Skadla, Wola Zofiowska
Lista nr: 5 , Nr na liście: 1
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Wola Zofiowska
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 523

Boś Zygmunt

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 8, Janowice Raczyckie, Maciejowice, Zagrody
Lista nr: 14 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW WSPÓLNA GMINA GNOJNO
Miejsce zamieszkania: Maciejowice
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 503

Segda Agata

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 8, Janowice Raczyckie, Maciejowice, Zagrody
Lista nr: 2 , Nr na liście: 1
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Janowice Raczyckie
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 531

Frankiewicz Helena

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 9, Januszowice, Raczyce, Ruda, Wólka Bosowska
Lista nr: 14 , Nr na liście: ...
Komitet:KWW WSPÓLNA GMINA GNOJNO
Miejsce zamieszkania: Raczyce
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 561

Jabłońska Maria Zofia

Kadydatka na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 9, Januszowice, Raczyce, Ruda, Wólka Bosowska
Lista nr: 14 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW WSPÓLNA GMINA GNOJNO
Miejsce zamieszkania: Wólka Bosowska
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 515

Jurkowska Aneta Katarzyna

Kadydatka na Radną do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 9, Januszowice, Raczyce, Ruda, Wólka Bosowska
Lista nr: 1 , Nr na liście: 1
Komitet:KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejsce zamieszkania: Wiek
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 590

Raduszewska Małgorzata Mirosława

Kadydatka na Radną do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 9, Januszowice, Raczyce, Ruda, Wólka Bosowska
Lista nr: 5 , Nr na liście: 1
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Raczyce
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 457

Treliński Gustaw

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 9, Januszowice, Raczyce, Ruda, Wólka Bosowska
Lista nr: 2 , Nr na liście: 1
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Raczyce
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 613

Gierczak Jerzy Wiesław

Kadydat na Radnego do Rady Gminy Gnojno
Okręg:Okręg 9, Januszowice, Raczyce, Ruda, Wólka Bosowska
Lista nr: 5 , Nr na liście: 2
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Ruda
Dodano: 2010-11-08 / Odslon: 553

Gajda Janusz Stanisław

Kandydat na Wójta Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręgi wyborcze do Rady Gminy Nowy Korczyn
Lista nr: 2 , Nr na liście: ...
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Nowy Korczyn
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 907

Jaroszek Artur Józef

Kandydat na Wójta Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręgi wyborcze do Rady Gminy Nowy Korczyn
Lista nr: 16 , Nr na liście: ...
Komitet:KWW ARTURA JAROSZKA
Miejsce zamieszkania: Nowy Korczyn
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 748

Lasak Jan Marcin

Kandydat na Wójta Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręgi wyborcze do Rady Gminy Nowy Korczyn
Lista nr: 5 , Nr na liście: ...
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Nowy Korczyn
Dodano: 2010-10-21 / Odslon: 670

Pabijańczyk Henryk Stanisław

Kandydat na Wójta Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręgi wyborcze do Rady Gminy Nowy Korczyn
Lista nr: 14 , Nr na liście: ...
Komitet:KWW HENRYKA PABIJAŃCZYKA
Miejsce zamieszkania: Nowy Korczyn
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 711

Gołdyn Kazimiera Henryka

Kadydatka na Radną do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 1, Nowy Korczyn, Grotniki Duże
Lista nr: 15 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW ZIEMIA NOWOKORCZYŃSKA
Miejsce zamieszkania: Grotniki Duże
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 698

Jaroszek Piotr Jan

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 1, Nowy Korczyn, Grotniki Duże
Lista nr: 16 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW ARTURA JAROSZKA
Miejsce zamieszkania: Nowy Korczyn
Dodano: 2010-10-21 / Odslon: 654

Kwiatkowska Ewa Agnieszka

Kadydatka na Radną do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 1, Nowy Korczyn, Grotniki Duże
Lista nr: 14 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW HENRYKA PABIJAŃCZYKA
Miejsce zamieszkania: Grotniki Duże
Dodano: 2010-10-21 / Odslon: 570

Maroński Wiesław Michał

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 1, Nowy Korczyn, Grotniki Duże
Lista nr: 5 , Nr na liście: 1
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Nowy Korczyn
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 884

Misiaszek Bożena Krystyna

Kadydatka na Radną do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 1, Nowy Korczyn, Grotniki Duże
Lista nr: 2 , Nr na liście: 1
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Nowy Korczyn
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 508

znalezionych: 833 na 28 stronach
<<< poprzednia -   2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12   - następna >>>



Wyświetl obiekty: Lokalne | Z powiatu | Z regionu | Wszystkie




Wróć do góry