Telewizja Ponidzie.tv


Skorupa Dariusz

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 5, Czarkowy, Żukowice
Lista nr: 5 , Nr na liście: 1
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Czarkowy
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 687

Trela Grzegorz Jan

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 5, Czarkowy, Żukowice
Lista nr: 2 , Nr na liście: 1
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Żukowice
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 544

Zieliński Janusz Stanisław

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 5, Czarkowy, Żukowice
Lista nr: 17 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW GOSPODARNA GMINA NOWY KORCZYN
Miejsce zamieszkania: Żukowice
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 540

Zych Leszek Stanisław

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 5, Czarkowy, Żukowice
Lista nr: 14 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW HENRYKA PABIJAŃCZYKA
Miejsce zamieszkania: Czarkowy
Dodano: 2010-10-21 / Odslon: 569

Gaj Małgorzata Jadwiga

Kadydatka na Radną do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 6, Stary Korczyn, Winiary
Lista nr: 16 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW ARTURA JAROSZKA
Miejsce zamieszkania: Winiary
Dodano: 2010-10-21 / Odslon: 492

Gawlik Jolanta Maria

Kadydatka na Radną do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 6, Stary Korczyn, Winiary
Lista nr: 14 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW HENRYKA PABIJAŃCZYKA
Miejsce zamieszkania: Stary Korczyn
Dodano: 2010-10-21 / Odslon: 501

Jagiełło Zbigniew Marian

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 6, Stary Korczyn, Winiary
Lista nr: 2 , Nr na liście: 1
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Stary Korczyn
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 532

Szafraniec Krystyna

Kandydatka do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 6, Stary Korczyn, Winiary
Lista nr: 15 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW ZIEMIA NOWOKORCZYŃSKA
Miejsce zamieszkania: Stary Korczyn
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 1039

Walasek Stanisław Jan

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 6, Stary Korczyn, Winiary
Lista nr: 5 , Nr na liście: 1
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Stary Korczyn
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 555

Buczak Wioletta

Kadydatka na Radną do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 7, Piasek Wielki
Lista nr: 2 , Nr na liście: 1
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Strożyska
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 528

Guła Artur

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 7, Piasek Wielki
Lista nr: 17 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW GOSPODARNA GMINA NOWY KORCZYN
Miejsce zamieszkania: Piasek Wielki
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 579

Krajewski Waldemar Stanisław

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 7, Piasek Wielki
Lista nr: 16 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW ARTURA JAROSZKA
Miejsce zamieszkania: Piasek Wielki
Dodano: 2010-10-21 / Odslon: 568

Kucharska Zofia Beata

Kadydatka na Radną do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 7, Piasek Wielki
Lista nr: 14 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW HENRYKA PABIJAŃCZYKA
Miejsce zamieszkania: Piasek Wielki
Dodano: 2010-10-21 / Odslon: 504

Maj Stefan

Kandydat do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 7, Piasek Wielki
Lista nr: 15 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW ZIEMIA NOWOKORCZYŃSKA
Miejsce zamieszkania: Piasek Wielki
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 638

Śmiechowski Stanisław

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 7, Piasek Wielki
Lista nr: 5 , Nr na liście: 1
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Piasek Wielki
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 448

Buczak Stanisław

Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 8, Badrzychowice, Strożyska, Ucisków
Lista nr: 5 , Nr na liście: 1
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Strożyska
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 506

Dębski Ryszard Mieczysław

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 8, Badrzychowice, Strożyska, Ucisków
Lista nr: 16 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW ARTURA JAROSZKA
Miejsce zamieszkania: Strożyska
Dodano: 2010-10-21 / Odslon: 459

Dryja Tadeusz

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 8, Badrzychowice, Strożyska, Ucisków
Lista nr: 2 , Nr na liście: 1
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Strożyska
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 597

Nowicki Mariusz Wiesław

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 8, Badrzychowice, Strożyska, Ucisków
Lista nr: 14 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW HENRYKA PABIJAŃCZYKA
Miejsce zamieszkania: Badrzychowice
Dodano: 2010-10-21 / Odslon: 573

Trela Władysław Stanisław

Kandydat do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 8, Badrzychowice, Strożyska, Ucisków
Lista nr: 15 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW ZIEMIA NOWOKORCZYŃSKA
Miejsce zamieszkania: Strożyska
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 701

Zawada Zbigniew Janusz

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 8, Badrzychowice, Strożyska, Ucisków
Lista nr: 1 , Nr na liście: 1
Komitet:KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejsce zamieszkania: Badrzychowice
Dodano: 2010-10-21 / Odslon: 455

Buczak Grażyna Kazimiera

Kandydatka do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 8, Badrzychowice, Strożyska, Ucisków
Lista nr: 15 , Nr na liście: 2
Komitet:KWW ZIEMIA NOWOKORCZYŃSKA
Miejsce zamieszkania: Badrzychowice
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 702

Buczak Mirosław

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 8, Badrzychowice, Strożyska, Ucisków
Lista nr: 2 , Nr na liście: 2
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Badrzychowice
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 667

Charyga Stanisław Sławomir

Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 8, Badrzychowice, Strożyska, Ucisków
Lista nr: 5 , Nr na liście: 2
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Ucisków
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 550

Ciepliński Jacek Piotr

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 8, Badrzychowice, Strożyska, Ucisków
Lista nr: 16 , Nr na liście: 2
Komitet:KWW ARTURA JAROSZKA
Miejsce zamieszkania: Ucisków
Dodano: 2010-10-21 / Odslon: 673

Kopeć Anna Beata

Kadydatka na Radną do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 8, Badrzychowice, Strożyska, Ucisków
Lista nr: 14 , Nr na liście: 2
Komitet:KWW HENRYKA PABIJAŃCZYKA
Miejsce zamieszkania: Strożyska
Dodano: 2010-10-21 / Odslon: 513

Pater Władysław

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 8, Badrzychowice, Strożyska, Ucisków
Lista nr: 17 , Nr na liście: 2
Komitet:KWW GOSPODARNA GMINA NOWY KORCZYN
Miejsce zamieszkania: Strożyska
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 519

Borla Grzegorz

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 9, Sępichów
Lista nr: 14 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW HENRYKA PABIJAŃCZYKA
Miejsce zamieszkania: Sępichów
Dodano: 2010-10-21 / Odslon: 519

Brzeziński Paweł Rafał

Kandydat do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 9, Sępichów
Lista nr: 15 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW ZIEMIA NOWOKORCZYŃSKA
Miejsce zamieszkania: Sępichów
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 744

Matyjas Aleksander

Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 9, Sępichów
Lista nr: 5 , Nr na liście: 1
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Sępichów
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 551

znalezionych: 833 na 28 stronach
<<< poprzednia -   4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14   - następna >>>



Wyświetl obiekty: Lokalne | Z powiatu | Z regionu | Wszystkie




Wróć do góry