Telewizja Ponidzie.tv


Perek Bożena

Kadydatka na Radną do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 9, Sępichów
Lista nr: 17 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW GOSPODARNA GMINA NOWY KORCZYN
Miejsce zamieszkania: Sępichów
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 574

Pasternak Tadeusz

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 10, Błotnowola, Brzostków, Parchocin, Pawłów
Lista nr: 17 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW GOSPODARNA GMINA NOWY KORCZYN
Miejsce zamieszkania: Brzostków
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 578

Starościak Marta Aneta

Kadydatka na Radną do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 10, Błotnowola, Brzostków, Parchocin, Pawłów
Lista nr: 2 , Nr na liście: 1
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Brzostków
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 581

Szybka Katarzyna Aneta

Kadydatka na Radną do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 10, Błotnowola, Brzostków, Parchocin, Pawłów
Lista nr: 5 , Nr na liście: 1
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Brzostków
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 502

Wilk Marzena Irena

Kandydatka do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 10, Błotnowola, Brzostków, Parchocin, Pawłów
Lista nr: 15 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW ZIEMIA NOWOKORCZYŃSKA
Miejsce zamieszkania: Pawłów
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 781

Wiśniewski Janusz

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 10, Błotnowola, Brzostków, Parchocin, Pawłów
Lista nr: 14 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW HENRYKA PABIJAŃCZYKA
Miejsce zamieszkania: Brzostków
Dodano: 2010-10-21 / Odslon: 516

Kwas Edward

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 10, Błotnowola, Brzostków, Parchocin, Pawłów
Lista nr: 17 , Nr na liście: 2
Komitet:KWW GOSPODARNA GMINA NOWY KORCZYN
Miejsce zamieszkania: Parchocin
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 529

Piotrowski Andrzej

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 10, Błotnowola, Brzostków, Parchocin, Pawłów
Lista nr: 5 , Nr na liście: 2
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Parchocin
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 559

Ragan Zdzisław

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 10, Błotnowola, Brzostków, Parchocin, Pawłów
Lista nr: 2 , Nr na liście: 2
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Błotnowola
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 521

Szcześniak Bartłomiej Piotr

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 10, Błotnowola, Brzostków, Parchocin, Pawłów
Lista nr: 14 , Nr na liście: 2
Komitet:KWW HENRYKA PABIJAŃCZYKA
Miejsce zamieszkania: Parchocin
Dodano: 2010-10-21 / Odslon: 550

Wiśniewska Anna

Kandydatka do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 10, Błotnowola, Brzostków, Parchocin, Pawłów
Lista nr: 15 , Nr na liście: 2
Komitet:KWW ZIEMIA NOWOKORCZYŃSKA
Miejsce zamieszkania: Brzostków
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 787

Cepil Dorota Sabina

Kadydatka na Radną do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 10, Błotnowola, Brzostków, Parchocin, Pawłów
Lista nr: 5 , Nr na liście: 3
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Błotnowola
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 661

Czupryna Sabina

Kadydatka na Radną do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 10, Błotnowola, Brzostków, Parchocin, Pawłów
Lista nr: 2 , Nr na liście: 3
Komitet:KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Pawłów
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 566

Kuzon Mirosław Józef

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 10, Błotnowola, Brzostków, Parchocin, Pawłów
Lista nr: 14 , Nr na liście: 3
Komitet:KWW HENRYKA PABIJAŃCZYKA
Miejsce zamieszkania: Parchocin
Dodano: 2010-10-21 / Odslon: 588

Paw Bożena

Kadydatka na Radną do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 10, Błotnowola, Brzostków, Parchocin, Pawłów
Lista nr: 17 , Nr na liście: 3
Komitet:KWW GOSPODARNA GMINA NOWY KORCZYN
Miejsce zamieszkania: Błotnowola
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 531

Witkowska Stanisława Jolanta

Kandydatka do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 10, Błotnowola, Brzostków, Parchocin, Pawłów
Lista nr: 15 , Nr na liście: 3
Komitet:KWW ZIEMIA NOWOKORCZYŃSKA
Miejsce zamieszkania: Parchocin
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 701

Skop Wiesław

Kandydat na Wójta Gminy Pacanów
Okręg:Okręgi wyborcze do Rady Gminy Pacanów
Lista nr: 15 , Nr na liście: ...
Komitet:KWW ''PRZYJAZNA I GOSPODARNA GMINA'' Pacanów
Miejsce zamieszkania: Pacanów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 626

Nowicki Jan

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 1, Sroczków, Zborówek Nowy
Lista nr: 15 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW ''PRZYJAZNA I GOSPODARNA GMINA'' Pacanów
Miejsce zamieszkania: Sroczków
Dodano: 2010-10-22 / Odslon: 699

Biegacz Sylwiusz Marek

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 2, Pacanów, Książnice, Kwasów
Lista nr: 4 , Nr na liście: 1
Komitet:KW PLATFORMA OBYWATELSKA
Miejsce zamieszkania: Pacanów
Dodano: 2010-11-13 / Odslon: 716

Cybulski Robert Tadeusz

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 2, Pacanów, Książnice, Kwasów
Lista nr: 15 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW ''PRZYJAZNA I GOSPODARNA GMINA'' Pacanów
Miejsce zamieszkania: Pacanów
Dodano: 2010-10-22 / Odslon: 547

Dziekan Katarzyna Dorota

Kandydatka do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 2, Pacanów, Książnice, Kwasów
Lista nr: 5 , Nr na liście: 1
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Pacanów
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 730

Kapek Danuta Antonina

Kandydatka do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 2, Pacanów, Książnice, Kwasów
Lista nr: 16 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW DANUTY KAPEK
Miejsce zamieszkania: Pacanów
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 632

Łuszcz Jan Franciszek

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 2, Pacanów, Książnice, Kwasów
Lista nr: 1 , Nr na liście: 1
Komitet:KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejsce zamieszkania: Pacanów
Dodano: 2010-10-22 / Odslon: 513

Kumoń Waldemar Andrzej

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 2, Pacanów, Książnice, Kwasów
Lista nr: 1 , Nr na liście: 2
Komitet:KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejsce zamieszkania: Pacanów
Dodano: 2010-10-22 / Odslon: 529

Lewiński Władysław Jan

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 2, Pacanów, Książnice, Kwasów
Lista nr: 5 , Nr na liście: 2
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Pacanów
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 528

Nega Bolesław Marian

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 2, Pacanów, Książnice, Kwasów
Lista nr: 15 , Nr na liście: 2
Komitet:KWW ''PRZYJAZNA I GOSPODARNA GMINA'' Pacanów
Miejsce zamieszkania: Pacanów
Dodano: 2010-10-22 / Odslon: 564

Pyszka Zenon

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 2, Pacanów, Książnice, Kwasów
Lista nr: 4 , Nr na liście: 2
Komitet:KW PLATFORMA OBYWATELSKA
Miejsce zamieszkania: Kwasów
Dodano: 2010-11-13 / Odslon: 783

Nurek Katarzyna

Kandydatka do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 2, Pacanów, Książnice, Kwasów
Lista nr: 5 , Nr na liście: 3
Komitet:KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Pacanów
Dodano: 2010-10-20 / Odslon: 523

Serafin Stanisław Michał

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 2, Pacanów, Książnice, Kwasów
Lista nr: 15 , Nr na liście: 3
Komitet:KWW ''PRZYJAZNA I GOSPODARNA GMINA'' Pacanów
Miejsce zamieszkania: Kwasów
Dodano: 2010-10-22 / Odslon: 512

Adamczyk Lucyna

Kandydat do Rady Gminy Pacanów
Okręg:Okręg 3, Komorów, Kółko Żabieckie
Lista nr: 15 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW ''PRZYJAZNA I GOSPODARNA GMINA'' Pacanów
Miejsce zamieszkania: Kółko Żabickie
Dodano: 2010-10-22 / Odslon: 693

znalezionych: 833 na 28 stronach
<<< poprzednia -   5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15   - następna >>>



Wyświetl obiekty: Lokalne | Z powiatu | Z regionu | Wszystkie




Wróć do góry