Telewizja Ponidzie.tv

Lista kandydatów > Komitety Wyborcze (pow. buski) > KWW GOSPODARNA GMINA NOWY KORCZYN

Kategoria: KWW GOSPODARNA GMINA NOWY KORCZYN


KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA NOWY KORCZYN

Ucisków 36, 28-136 Nowy Korczyn


Kwas Wiktor Stanisław

Kandydat na Wójta Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręgi wyborcze do Rady Gminy Nowy Korczyn
Lista nr: 17 , Nr na liście: ...
Komitet:KWW GOSPODARNA GMINA NOWY KORCZYN
Miejsce zamieszkania: Nowy Korczyn
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 2821

Pasternak Tomasz Andrzej

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 1, Nowy Korczyn, Grotniki Duże
Lista nr: 17 , Nr na liście: 2
Komitet:KWW GOSPODARNA GMINA NOWY KORCZYN
Miejsce zamieszkania: Nowy Korczyn
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 724

Zieliński Lucjan Roman

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 1, Nowy Korczyn, Grotniki Duże
Lista nr: 17 , Nr na liście: 3
Komitet:KWW GOSPODARNA GMINA NOWY KORCZYN
Miejsce zamieszkania: Nowy Korczyn
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 624

Krupska Teresa Marianna

Kadydatka na Radną do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 1, Nowy Korczyn, Grotniki Duże
Lista nr: 17 , Nr na liście: 10
Komitet:KWW GOSPODARNA GMINA NOWY KORCZYN
Miejsce zamieszkania: Nowy Korczyn
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 612

Waryło Krzysztof Józef

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 2, Grotniki Małe, Harmoniny, Rzegocin
Lista nr: 17 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW GOSPODARNA GMINA NOWY KORCZYN
Miejsce zamieszkania: Harmoniny
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 639

Śliwa Piotr Stanisław

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 3, Podraje, Podzamcze, Łęka
Lista nr: 17 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW GOSPODARNA GMINA NOWY KORCZYN
Miejsce zamieszkania: Łęka
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 569

Skowron Beata

Kadydatka na Radną do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 4, Ostrowce, Górnowola, Kawęczyn
Lista nr: 17 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW GOSPODARNA GMINA NOWY KORCZYN
Miejsce zamieszkania: Górnowola
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 562

Zieliński Janusz Stanisław

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 5, Czarkowy, Żukowice
Lista nr: 17 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW GOSPODARNA GMINA NOWY KORCZYN
Miejsce zamieszkania: Żukowice
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 598

Guła Artur

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 7, Piasek Wielki
Lista nr: 17 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW GOSPODARNA GMINA NOWY KORCZYN
Miejsce zamieszkania: Piasek Wielki
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 645

Pater Władysław

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 8, Badrzychowice, Strożyska, Ucisków
Lista nr: 17 , Nr na liście: 2
Komitet:KWW GOSPODARNA GMINA NOWY KORCZYN
Miejsce zamieszkania: Strożyska
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 583

Perek Bożena

Kadydatka na Radną do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 9, Sępichów
Lista nr: 17 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW GOSPODARNA GMINA NOWY KORCZYN
Miejsce zamieszkania: Sępichów
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 628

Pasternak Tadeusz

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 10, Błotnowola, Brzostków, Parchocin, Pawłów
Lista nr: 17 , Nr na liście: 1
Komitet:KWW GOSPODARNA GMINA NOWY KORCZYN
Miejsce zamieszkania: Brzostków
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 611

Kwas Edward

Kandydat na Radnego do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 10, Błotnowola, Brzostków, Parchocin, Pawłów
Lista nr: 17 , Nr na liście: 2
Komitet:KWW GOSPODARNA GMINA NOWY KORCZYN
Miejsce zamieszkania: Parchocin
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 566

Paw Bożena

Kadydatka na Radną do Rady Gminy Nowy Korczyn
Okręg:Okręg 10, Błotnowola, Brzostków, Parchocin, Pawłów
Lista nr: 17 , Nr na liście: 3
Komitet:KWW GOSPODARNA GMINA NOWY KORCZYN
Miejsce zamieszkania: Błotnowola
Dodano: 2010-11-09 / Odslon: 563

znalezionych: 14 na 1 stronach



Wyświetl obiekty: Lokalne | Z powiatu | Z regionu | Wszystkie


Wróć do góry